Arhiv: Gospodarski krog s skupno iniciativo Skupaj solidarni

V času izrednih razmer je pomembno, da čim hitreje in ustrezno ukrepamo, se povezujemo in delimo dobre prakse, zato smo se organizacije, povezane v Gospodarski krog - Združenje Manager, Gospodarska zbornica Slovenije, SBC – Klub slovenskih podjetnikov, Britansko-slovenska gospodarska zbornica in AmCham Slovenija -  prosile svoje člane, da skupaj pomagamo slovenskim državljankam in državljanom, državi, celotni poslovni skupnosti, pa tudi drug drugemu.

Povezali smo se v iniciativo Skupaj solidarni, v kateri bodo lahko gospodarski subjekti, ki so naši člani, pomagali tako poslovni skupnosti kot državi. Podjetja lahko prispevajo z materialnimi sredstvi, storitvami, znanjem, prostovoljci in tudi s finančnimi donacijami. Vso pomoč, ki jo bomo zbrali, bomo v sodelovanju z vlado namenili za pomoč Sloveniji.