Arhiv: Webinar Poslovati v Združenih arabskih emiratih in državah arabskega polotoka

Regijske gospodarske zbornice v okviru Gospodarske zbornice Slovenije pričenjamo s pripravo skupnih, vseslovenskih dogodkov, namenjenih širši javnosti – našim članom. Prvega v nizu dogodkov pripravljajo na Primorski gospodarski zbornici, namenjen pa je internacionalizaciji in spoznavanju mnogim skrivnostnega in malo znanega tržišča, ki pa se v zadnjih letih hitro odpira in sodi med najbolj dinamične globalne trge.

Webinar Poslovati v Združenih arabskih emiratih in državah arabskega polotoka,
 v četrtek, 21. aprila 2022 ob 10.00 uri.

Gosta bosta predstavnika organizacije SABC - Slovensko arabski poslovni svet in sicer Luka Velepič, predsednik SABC in Karin Pečelin, generalna sekretarka SABC.

Ključne teme:

1.      Expo2020 in Slovenija na svetovni razstavi

2.      ZAE: Predstavitev države, gospodarstva, trgov, zunanje trgovine, blagovne menjave s Slovenijo in tujih neposrednih investicij

3.      Poslovanje in poslovne priložnosti v ZAE ter državah arabskega polotoka

4.      Predstavitev in aktivnosti SABC - Slovensko arabskega poslovnega sveta

5.      Zakonodaja in ustanovitev podjetja v ZAE

6.      Q&A / Vprašanja in odgovori

Kotizacija za udeležbo na dogodku znaša 60 EUR + DDV za člane in 90 EUR + DDV za ostale.

TRR za vplačilo kotizacije: SI56 2900 0005 2198 758, odprt pri Unicredit banki. Pripis: SABC 21.4.2022!

Prijave sprejemamo preko spletne prijavnice, do srede 20.4.2022 do 13.00 ure. Prijava je tako veljavna in dokončna.

Spletno povezavo na dogodek boste vsi udeleženci prejeli dan pred webinarjem na vaš e-naslov.

Vljudno vabljeni.