Arhiv: Športne igre zaposlenih 2023

Spoštovani člani SŠGZ,

Olimpijski komite Slovenije–Združenje športnih zvez v sodelovanju z občinskimi športnimi zvezami organizira Športne igre zaposlenih 2023 kjer si želimo tudi vaše aktivne vloge. Namen projekta je spodbuditi poslovno javnost k športni aktivnosti ter preko športne aktivnosti, druženja in zabave krepiti vez med gospodarstvom in športom.

Športne igre zaposlenih 2023 bodo potekale v soboto, 20. 5. 2023 od 9.30 na lokaciji TRC Jezero v Velenju in ob Mestnem stadionu Velenje.

Tekmovalni del in zabava bo potekala v vsakem vremenu.

Več informacij o dogodku, discipline in pravila tekmovanja ter prijavni obrazec in listo udeležencev najdete v priponkah.

Kontaktna oseba za prijavo in dodatne informacije je Tjaša Kopušar (SŠGZ),
 E: tjasa.kopusar@gzs.si, T: 03 8984 204.

Rok za prijavo ekip je do petka, 12. 5. 2023.

Pohitite s prijavo, saj je število ekip za sodelovanje na Športne igre zaposlenih 2023 omejeno.
Udeležba na Športnih igrah zaposlenih 2023 je brezplačna.

Za morebitna dodatna vprašanja smo vam na voljo. Upamo, da se vidimo v čim večjem številu.

Razpis
Prijavnica