Arhiv: Anketa: Zeleni prehod v gospodarstvu

Kljub izzivom, s katerimi nas v zadnjih tednih sooča narava, se moramo gospodarske zbornice ukvarjati tudi s strateškimi vprašanji, ki so pomembna za razvoj in nasploh prihodnost slovenskega gospodarstva.
Vljudno vas vabimo k sodelovanju v anketi, s katero želimo pridobiti vpogled v že izvedeno transformacijo v vaših podjetjih oz. s projekti, ki jih izvajate, ter vaše prihodnje načrte v zvezi z zelenim prehodom.

S pomočjo vaših odgovorov bomo lahko bolj prepričljivo in argumentirano zastopali interese gospodarstva v odnosu do pristojnih ministrstev, institucij in organov. V sami analizi bo izpostavljen zgolj del sumarnih rezultatov, ne pa odgovori posameznega podjetja. Če vas rezultati ankete zanimajo, nam ob koncu ankete zapišite kontakte in vam jih bomo posredovali.