Komisija za ocenjevanje inovacij pri SŠGZ je ocenila 12 inovacijskih predlogov

Komisija za ocenjevanje inovacij pri Savinjsko-šaleški gospodarski zbornici je zaključila ocenjevanje inovacijskih predlogov za leto 2024. Na letošnji razpis za najboljše inovacije v SAŠA regiji je prispelo 12 prijav, s strani 9 prijaviteljev in skupaj 127 inovatorjev. Na podlagi ocen po posameznih kategorijah je komisija za ocenjevanje inovacij soglasno dodelila 5 zlata priznanj in 7 srebrnih priznanj.

Na nacionalni nivo ocenjevanja so se skladno s pravilnikom  uvrstile 3 inovacije, ki so najvišje ocenjene prejemnice zlatih priznanj.

Razglasitev rezultatov in podelitev regijskih priznanj bo v četrtek, 6.  junija 2024 na Velenjskem gradu.

Nacionalna podelitev DAN INOVATIVNOSTI bo v torek, 10. septembra 2024 na Brdu pri Kranju.

Partnerji projekta so Gospodarska zbornica Slovenije, Ministrstvo za gospodarstvo, turizem in šport ter Javna agencija Spirit Slovenija.